Zastosowanie Komory Hiperbarycznej

Kontakt z Nami:
+ 48 459 322 807

Neurologia

Ma zastosowanie we wszelkiego rodzaju porażeniach mózgowych i pourazowych uszkodzeniach mózgu. Przyczynia się do zmniejszenia stopnia uszkodzenia tkanki mózgowej, które powstaje w wyniku wylewu lub udaru. Pobudza do życia uśpione komórki, zwiększa koncentrację, łagodzi depresję, chroniczny stres i bezsenność. Poprawia funkcje pacjentów z autyzmem. Dzięki pobudzeniu i dotlenieniu metabolizmu komórek mózgu znacznie spowalnia proces postępowania choroby Alzheimera.

Onkologia

Sprzyja rewitalizacji i odnowie komórek oraz zapobiega ich dalszym uszkodzeniom. Oczyszcza organizm z metali ciężkich i toksyn, obniża poziom białka C, który jest reaktywnym czynnikiem martwicy nowotworów i innych markerów stanu zapalnego. Usuwa poparzenia powstałe podczas procesu radioterapii i chemioterapii. Przyczynia się do zwiększenia pracy układu immunologicznego tym samym podnosząc odporność organizmu.

Medycyna Sportowa

Zwiększa wydolność fizyczną, przyspiesza procesy odbudowy tkanki mięśniowej, wiązadeł i ścięgnien. Ma działanie przeciwbólowe, wpływa pozytywnie na procesy regenerujące tkankę kostną, chrząstkę oraz mięśnie szkieletowe.

Korzyści dla sportowców:
– Szybki powrót do formy po kontuzjach
– Krótki czas regeneracji po wysiłku
fizycznym
– Zredukowanie do minimum zakwaszenia mięśni
– Poprawa metabolizmu
– Zmniejszenie stanu zapalnego i redukcja obrzęków
– Zmniejszenie poziomu odwodnienia
organizmu
– Poprawa kondycji skóry
– Podwyższenie poziomu tlenu w tkankach

Medycyna Estetyczna

Ma działanie stymulujące na fibroblasty, które są odpowiedzialne za syntezę elastyny i kolagenu, czyli włókien zapewniających elastyczną skórę. Działa pozytywnie na wzmożoną regenerację nabłonka. Wspomaga gojenie ran po inwazyjnych zabiegach, zmniejsza opuchliznę i obrzęki, działa antybakteryjnie.

Ortopedia

W dużym stopniu poprawia przepływ krwi w uszkodzonych i niesprawnych kończynach, podnosi ciśnienie tlenu w kościach co powoduje ustąpienie stanów zapalnych szpiku i kości, osteoporozy jak i choroby stawów. Powoduje przyspieszenie wzrostu uszkodzonej kości. Podczas terapii następuje odkurczanie naczynek krwionośnych co prowadzi do zmniejszeń obrzęków.

Stomatologia

Wspomaga leczenie ran po zabiegach chirurgicznych, polepsza ukrwienie w uszkodzonej tkance, pozytywnie stymuluje proces gojenia i skraca czas rekonwalescencji. Wspomaga zwalczanie bakterii beztlenowych oraz pozytywnie wpływa na redukcję produkcji toksyn bakteryjnych.

Inne Wskazania

Zwiększa przemianę materii w walce z otyłością i nadwagą. Wspomaga pozbywanie się nałogów, pomaga w odtruwaniu i oczyszczaniu organizmu oraz usuwaniu wolnych rodników. Wspomaga leczenie zaburzeń seksualnych, zmniejsza migrenowe bóle głowy.

Naszą Misją Jest Poprawa Zdrowia Naszych Klientów

ul. Komuny Paryskiej 83b

50-452 Wrocław

kontakt@tlenoterapiawroclaw.pl

+ 48 459 322 807

Czynne: Pon-Pt 9:00-20:00

Sobota 10:00-14:00